NEBBIA Košice

NEBBIA Košice

Vítame Ťa v našom NEBBIA e-shope. Sme oficiálny partner spoločnosti NEBBIA a sme zameraní hlavne na túto slovenskú značku NEBBIA. Našim cieľom je spolupracovať len s najlepšími. Fandíme značke NEBBIA, ktorá každý rok prináša veľa noviniek. Kvalitné NEBBIA materiály a z nich vytvorené produkty sú zárukou spokojnosti zákazníkov. Spolupráca so spoločnosťou NEBBIA je pre nás radosťou a potešením ako samotný fitness.

Spoločnosť NEBBIA prišla v septembri 2018 s novinkami pod názvom NEBBIA Signature line. Nové legíny, kraťasky, podprsenky a teplákysa vyznačujú vzorom ktorým je prvé písmeno z názvu NEBBIA. Logo NEBBIA pôsobí veľmi pekne a efektne z diaľky by sa mohlo zdať, že sa jedná o malé bodky nie o „N“ ako NEBBIA. A čo konkrétne NEBBIA priniesla?

NEBBIA Signature line legíny:

NEBBIA HIGH WAIST “N”s LEGÍNY 638 – obľúbený “high waist” NEBBIA strih legín v kombinácii s jemným pružným NEBBIA materiálom sme doplnili o kontrastné farebné kombinácie a úplne novú jemnú potlač, ktorá vyšla z našej dizajnérskej dielne inšpirovaná NEBBIA logom „N“. Ak si náročná a chceš cvičiť v NEBBIA legínach, ktoré sú nielen krásne a podčiarknu tvoju postavu, ale hlavne sa v nich chceš cítiť príjemne, tieto NEBBIA legíny sú skvelou voľbou.

NEBBIA Asymetrical 7/8 legíny 639 – nová NEBBIA SIGNATURE LINE prichádza s ďalšími modelmi, ktoré vychádzajú z krásnych ženských línií celej NEBBIA kolekcie Beautiful Inside&Out. A my sme si pre teba pripravili opäť novú NEBBIA dĺžku – moderný „sedemosminkový“ NEBBIA strih. Okrem skrátenej dĺžky je NEBBIA novinkou aj krásne asymetrické NEBBIA prevedenie v podobe zaujímavého detailu – prekríženia látky na lýtku, pričom na pravej nohe je tento detail v kontrastnej farbe doplnený novou NEBBIA potlačou, ktorá vyšla z našej dizajnérskej dielne inšpirovaná NEBBIA logom „N“. Legíny majú opäť zvýšený “high waist” strih a sú z obľúbeného na dotyk veľmi jemného a pružného NEBBIA materiálu. Ak si náročná a chceš cvičiť v NEBBIA legínach, ktoré sú nielen krásne a podčiarknu tvoju postavu, ale hlavne sa v nich chceš cítiť príjemne, tieto NEBBIA legíny sú skvelou voľbou. Vysoký NEBBIA pás pekne zakryje bruško, opticky predĺži nohy a pôsobí veľmi žensky. NEBBIA materiál, z ktorého sú NEBBIA legíny vytvorené, je veľmi jemný a prispôsobivý, pri nosení ho takmer nebudeš cítiť. Strih pásu do jemného “V” navyše krásne tvaruje boky a zvýrazňuje štíhly pás a neodmysliteľné riasenie na zadnej strane zase vylepší tvar tvojho zadočku.

NEBBIA STRIPED LEGÍNY 652 – legíny majú vysoký pás, ktorý trošku zakryje bruško, opticky predĺži nohy a pôsobí veľmi žensky. NEBBIA materiál, z ktorého sú vytvorené, je veľmi jemný a prispôsobivý, pri nosení ho takmer nebudeš cítiť. NEBBIA zvolila kontrastné pásy na bokoch opticky predlžujú nohy a vytvárajú peknú líniu. Zaujímavo riešený strih pásu do jemného “V” navyše krásne tvaruje boky a zvýrazňuje štíhly pás a riasenie na zadnej strane zase vylepší tvar tvojho zadočku. Okolo členkov je prešitie, ktoré imituje širší patent, čo zosilňuje nohavicový efekt NEBBIA legín.

NEBBIA Signature line podprsenky
NEBBIA Signature line kraťasy

NEBBIA Signature line tepláky
NEBBIA kolekcia 2018